Wij zijn het kloppend hart van het Freelancers United netwerk. Verbinden is ons vak. Wij bouwen aan diverse connecties tussen klanten en freelancers. Noem het Vraag & Aanbod, maar meer nog Flexibiliteit & Ontwikkeling. Wij verbinden tussen Kennis & Merk en Capaciteit & Organisatie en ook tussen Emotie & Ratio.

Wij drinken graag een kop koffie met je!

 

we@freelancersunited.nl


Onze locatie:

Merkspace | Herengracht 499
1017 BT Amsterdam

 

 

Nikki Holleman | nikki@freelancersunited.nl | 06 - 44 22 32 83

CHIEF CONNECTIONS

 

 

 

 

 

 

 

 

Britt Strooker | britt@freelancersunited.nl | 06 - 47 08 14 85

CHIEF HAPPY CUSTOMERS

 

 

 

 

 

 

 

 

Saskia Honders | saskia@freelancersunited.nl | 06 - 23 07 98 23

CHIEF HAPPY CUSTOMERS

 

 

 

 

 

  

Jasmijn Vermeulen | jasmijn@freelancersunited.nl | 06 - 48 65 54 12

CHIEF HAPPY CUSTOMERS

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Floor Meulendijk | 06 - 10 47 34 99

CHIEF RESEARCH

 

 

 

 

 

 

  


Marije Koets | marije@freelancersunited.nl | 06 - 55 12 85 78

NETWORK CHIEF

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Marjolein van Trigt | marjolein@freelancersunited.nl | 06 - 29 55 05 87

NETWORK CHIEF

 

 

 

 

 

 

 

 

Bel ons Mail onsr Vind ons op Twitter